Od samego początku powstania naszej firmy zajmujemy się naprawą zasilaczy awaryjnych UPS wszystkich marek. Najczęstszą usterką która powstaje w UPS-ach to uszkodzenie akumulatorów.

N

Wymiana kondensatorów,

N

Wymiana układów BGA,

N

Wymiana złączek,

N

Naprawa sekcji zasilania,

N

Naprawa połączeń obwodów drukowanych,

N

Programowanie układów BIOS,

N

Naprawa uszkodzeń mechanicznych,

N

Wymiana procesorów,

N

Naprawa układów stabilizacji,

N

Naprawa przetwornic,

N

Przewijanie transformatorów oraz dławików.

serwis zasilaczy UPS
zasilacz UPS

Po ich wymianie każdy jeden zasilacz wraca z powrotem do życia. Trzeba pamiętać, że po wymianie ogniw w większości zasilaczy awaryjnych trzeba przeprogramować oprogramowanie by nowe ogniwa działały poprawnie. Ogniwa akumulatorowe, które posiadamy są wysokiej klasy i udzielamy na nie 6 miesięczne gwarancji.

Naprawa i serwis zasilaczy UPS

Naprawa zasilaczy UPSOd początków naszej działalności oprócz naprawy laptopów i notebooków, czy projektorów, zajmujemy się profesjonalną naprawą zasilaczy UPS. Wykonujemy także szereg czynności serwisowych w tym zakresie. Nano-Serwis to firma z doświadczeniem. Działamy na rynku od blisko 15 lat, co wiąże się z bogatą wiedzą i umiejętnościami. Nasi Klienci mogą liczyć nie tylko na doświadczony personel, ale i bogate zaplecze serwisowe. Wszystkie powyższe zalety, jakie cechują naszą firmę, pozwalają na szybkie i dokładne rozpoznanie usterki, a co za tym idzie – jej rzetelną i skuteczną naprawę. Naprawę i serwis zasilaczy UPS oraz pozostałe czynności wykonujemy w oparciu o zdobywaną prze wiele lat wiedze, umiejętności i doświadczenie. Dysponujemy dokładnie przeszkoloną kadrą i zapleczem technicznym. Sprzęty jakie wykorzystujemy do przeprowadzania napraw i czynności serwisowych zasilaczy UPS i innych urządzeń, są bardzo nowoczesne. Dzięki nim, możemy dokonywać napraw na zasilaczach każdej marki.

Nasza oferta kierowana jest przede wszystkim dla klientów firmowych. Obsługujemy przedsiębiorstwa, które potrzebują pomocy w zakresie napraw elektroniki komputerowej. Wykonujemy zlecenia i podejmujemy stałą współpracę z fabrykami, hurtowniami, serwisami oraz instytucjami państwowymi. Nano-Serwis to firma, której usługi są wykonywane zarówno na terenie Polski, jak i u zagranicznych klientów.

Stała współpraca z naszą firmą zapewnia hurtowe ceny wszystkich napraw. Dodatkowo, w ramach stałej współpracy Klienci mogą liczyć na bezpośredni i szybki kanał komunikacji. To gwarantuje dokładne diagnozowanie usterki i naprawienie jej w krótkim terminie.

Serwis zasilaczy UPS

naprawa zasilaczyNaprawianiem podzespołów komputerowych zajmują się osoby pasjonujące się elektroniką. Czynności serwisowe wykonujemy z zastosowaniem nowoczesnego sprzętu. Serwis zasilaczy UPS oferuje usługi krótkoterminowe. W przypadku każdego sprzętu i naprawy, mogą Państwo liczy na kres gwarancyjny.

Nasza firma oferuje profesjonalną naprawę zasilaczy awaryjnych UPS każdej marki. Najczęściej, uszkodzenia tej części występują przez uszkodzenie akumulatorów. W Nano-Serwis oferta obejmuje takie czynności jak:

 • Wymiana kondensatorów,
 • Wymiana układów BGA,
 • Wymiana złączek,
 • Naprawa sekcji zasilania,
 • Naprawa połączeń obwodów drukowanych,
 • Programowanie układów BIOS,
 • Naprawa uszkodzeń mechanicznych,
 • Wymiana procesorów,
 • Naprawa układów stabilizacji
 • Naprawa przetwornic,
 • Przewijanie transformatorów oraz dławików.

Czynności naprawcze zasilaczy UPS

Nasz serwis działa od wielu lat, dzięki czemu mogą Państwo liczyć na długie doświadczenie i bardzo dobrze wyszkoloną kadrę. Naprawa zasilaczy UPS w Nano-Serwis odbywa się poprzez użycie maszyn BGA niemieckiej firmy Martin. Oprócz szeregu czynności serwisowych i naprawczych, zajmujemy się także sprowadzaniem części bezpośrednio z Chin. Dzięki temu, możemy naszym Klientom zaoferować konkurencyjne ceny. Przeprowadzamy endoskopową inspekcję BGA w przypadku każdego układu BGA lub reaballingu – to pozwala wykluczyć jakikolwiek błędy lutowania układów.

W Nano-Serwis zajmujemy się również profesjonalną naprawą i serwisem telewizorów, różnorodnych urządzeń z zakresu elektroniki przemysłowej oraz projektorów multimedialnych. Dodatkowo, oferujemy naprawę i serwis monitorów, komputerów stacjonarnych, płyt głównych i laptopów. Zapewniamy gwarancję na naprawy. W przypadku zasilaczy UPS, okres gwarancyjny wynosi 6 miesięcy.

Zapraszamy do szerszego zapoznania się z naszą ofertą.

Naprawa laptopów we Wrocławiu

Zapraszamy do kontaktu