Od samego początku naszej firmy zajmujemy się naprawą komputerów stacjonarnych. Gwarantujemy wysoką skuteczność naprawy przy konkurencyjnej cenie. W naszym serwisie dokonujemy złożonych napraw wszystkich poszczególnych modułów do komputerów stacjonarnych.

N

Wymiana pamięci,

N

Wymiana układów BGA,

N

Naprawa sekcji zasilania,

N

Wymiana złączek,

N

Wymiana układów chłodzenia,

N

Programowanie układów BIOS,

N

Naprawa połączeń obwodów drukowanych,

N

Naprawa uszkodzeń mechanicznych ( połączenia przerwanych ścieżek, uzupełnianie elementów DRC ).

 
Naprawa komputera wrocław
Naprawa komputera

Jesteśmy serwisem z bardzo dużym doświadczenim i bardzo dobrze wyszkoloną kadrą. Do naprawy kart graficznych używamy maszyn BGA niemieckiej firmy Martin. Wyróżnia nas to, że jesteśmy bezpośrednim importerem części z Chin, co pozwala nam na naprawy w bardzo konkurencyjnych cenach. Każdy reballing lub wymiana układu BGA zakończone są endoskopową inspekcją BGA w celu wykluczenia błędu lutowania układów.

Naprawa i serwis komputerów

inspekcja płyty głównej - naprawa komputerów WrocławNano-Serwis to firma, która swoje usługi kieruje głównie do klientów biznesowych. Chętnie podejmujemy współpracę z hurtowniami, fabrykami, instytucjami państwowymi oraz serwisami i przedsiębiorstwami o różnej działalności. Oferujemy hurtowe ceny w przypadku stałej współpracy. Nasi Klienci mogą liczyć na szybką i rzetelną diagnozę wszelkiego rodzaju usterek oraz ich skuteczną i profesjonalną wymianę/naprawę.

Blisko piętnastoletnie doświadczenie w branży pozwoliło nam zdobyć dużą wiedzę i umiejętności. Serwis oraz naprawa komputerów oraz sprzętu komputerowego w Nano-Serwis odbywa się poprzez wykorzystanie nowoczesnego sprzętu. Posiadamy bardzo dobrze wykwalifikowaną kadrę – pasją naszych pracowników jest elektronika. Dzięki temu, naprawa podzespołów komputerowych i komputerów jest skuteczna.

Od początku naszej działalności oferujemy usługi profesjonalnej naprawy komputerów stacjonarnych. Nasze usługi są skuteczne dzięki posiadanemu doświadczeniu. Dodatkowo zapewniamy Państwu konkurencyjne ceny. Nano-Serwis to firma, która podejmuje się złożonych napraw w przypadku wszystkich poszczególnych modułów do komputerów stacjonarnych. Nasza oferta obejmuje usługi takie jak:

 • Wymiana pamięci,
 • Wymiana układów BGA,
 • Naprawa sekcji zasilania,
 • Wymiana złączek,
 • Wymiana układów chłodzenia,
 • Programowanie układów BIOS,
 • Naprawa połączeń obwodów drukowanych,
 • Naprawa uszkodzeń mechanicznych (połączenia przerwanych ścieżek, uzupełnianie elementów DRC).

Naprawa i serwis komputerów stacjonarnych i laptopów to usługi, które w Nano-Serwis przeprowadzane są poprzez wykorzystanie nowoczesnych sprzętów (np. stosowanie maszyn BGA niemieckiego producenta Martin). Oprócz tego, posiadamy szerokie zaplecze techniczne, dzięki któremu jesteśmy w stanie wykonać nawet najbardziej skomplikowane naprawy monitorów LCD, elektroniki przemysłowej, telewizorów czy projektorów multimedialnych.

Naprawa podzespołów komputerowych

Od prawie 15 lat oferujemy pomoc w naprawianiu komputerów (najczęściej naprawie płyt głównych) oraz szeroko pojętej elektroniki. Naprawa podzespołów komputerowych jest usługą, którą wykonujemy w sposób profesjonalny i krótkoterminowy. Przeprowadzane przez nas czynności wyróżniają się indywidualnym podejściem. Serwis komputerów i naprawa podzespołów komputerowych w Nano-Serwis odbywają się pod czujnym okiem specjalistów, którzy są jednocześnie pasjonatami elektroniki. Klienci biznesowi, do których kierowana jest oferta, mogą liczyć na najwyższą jakość usług.

Naprawa komputerów – gwarancja

stanowisko napraw komputerów w Nano-Serwis WrocławZapewniamy okres gwarancyjny na naprawy komputerów oraz podzespołów komputerowych i wielu innych urządzeń elektronicznych. Okres gwarancji jest zależny od rodzaju napraw i czynności serwisowych, jakie zostały przeprowadzone, oraz od sprzętu. Najczęściej nasi Klienci mogą liczyć na gwarancję napraw od 6 miesięcy do 2 lat. Czynności, jakie podlegają gwarancji w przypadku naprawy laptopów, to między innymi:

 • Wymiana dysków,
 • Wymiana pamięci,
 • Wymiana matryc,
 • Wymiana napędów optycznych,
 • Naprawy dotyczące lutowania poszczególnych komponentów.

Więcej o okresie gwarancji w Nano-Serwis dowiesz się w tym miejscu.

Oferta Nano-Serwis jest kierowana do osób, które potrzebują pomocy z naprawą lub doborem części do powyżej wymienionych oraz innych urządzeń elektronicznych. Poza szeregiem czynności, które wchodzą w skład serwisu i napraw, zajmujemy się także sprowadzaniem najwyższej jakości części z Chin. Pomagamy dopasować odpowiednie części do potrzeb klienta.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą usług.

Najczęstsze problemy, z którymi spotykają się użytkownicy komputerów stacjonarnych

Mój komputer się nie włącza? Zepsuł się?

Czasem zdarza się, że rozwiązanie problemu jest niezwykle proste. W momencie, kiedy komputer się nie włącza zawsze warto sprawdzić, czy urządzenie jest podłączone do prądu i czy kable w obudowie są na swoim miejscu, być może jeden z kabli się poluzował podczas przesuwania komputera. Warto również sprawdzić, czy zasilacz jest sprawny.

Co oznaczają sygnały dźwiękowe z komputera?

Podczas startu komputera słyszymy sygnały dźwiękowe. Każdy zestaw dźwięków oznacza coś innego, w zależności ilości piknięć można wydedukować, z którym podzespołem jest problem.

Komputer nie wyświetla obrazu na monitorze. Jak mam to naprawić?

Zawsze podczas problemów z działaniem monitora warto sprawdzić, czy wtyk od zasilania jest prawidłowo podłączony i czy nie jest nadłamany. Jeżeli mamy taką możliwość, warto podłączyć drugi kabel zasilający do monitora i sprawdzić działanie kabla. Za brak obrazu w monitorze odpowiadać mogą również złe lub nieaktualne sterowniki karty graficznej lub uszkodzona karta graficzna.

Komputer wyłącza się podczas grania?

Wyłączający się komputer podczas grania jest to jeden z powszechnych problemów gamerów i nie tylko. W takich przypadkach samodzielnie możemy wykonać wstępną diagnozę polegającą na zainstalowaniu programu mierzącego temperaturę oraz wykonania testu obciążeniowego. Jedną z częstych przyczyn są problemy wynikające z dużego zanieczyszczenia podzespołów komputera kurzem.

Gniazdo USB nie działa? Co teraz?

W przypadku diagnozy niedziałającego gniazda USB warto sprawdzić stan podłączonego kabla USB. Wykonać aktualizację sterowników oraz przeprowadzić próbę podłączenia USB do innego gniazda, np. z tyłu obudowy.

 

Naprawa laptopów we Wrocławiu

Zapraszamy do kontaktu

Naprawa komputerów we Wrocławiu

Zapraszamy do kontaktu