Oferta napraw sprzętu elektronicznego

Naprawa laptopów

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu naszych serwisantów, oraz profesjonalnego zaplecza do naprawy podzespołów elektronicznych jesteśmy wstanie przeprowadzać skomplikowane jak i proste naprawy płyt gł. w komputerach typu laptop.

Naprawa płyt głównych

Niewiele serwisów zajmuję się naprawami płyt głównych do komputerów stacjonarnych. My ze względu na zapotrzebowanie rynku nie zrezygnowaliśmy z tej usługi. Posiadamy osobne stanowisko przeznaczone tylko do naprawy płyt głównych.

Naprawa monitorów

Posiadamy bardzo duże doświadczenie w naprawie monitorów wszystkich marek. Serwisujemy monitory LCD jak i stare CRT. Do naprawy monitorów używamy maszyn BGA niemieckiej firmy Martin.

Naprawa komputerów stacjonarnych

Od samego początku naszej firmy zajmujemy się naprawą komputerów stacjonarnych. Gwarantujemy wyskoką skuteczność naprawy przy konkurencyjnej cenie..

Naprawa projektorów multimedialnych

Od czterech lat zajmujemy się naprawą projektorów i rzutników multimedialnych LCD jak i DLP. Naprawiamy wszystkiego rodzaju usterki. Jesteśmy bezpośrednim importerem części do rzutników i projektorów prosto z Chin.

Naprawa zasilaczy UPS

Od samego początku powstania naszej firmy zajmujemy się naprawą zasilaczy awaryjnych UPS wszystkich marek. Najczęstszą usterką która powstaje w UPS-ach to uszkodzenie akumulatorów.

Naprawa telewizorów

Naprawiamy wszystkie modele telewizorów LCD jak i Plazma. Do naprawy telewizorów używamy maszyna BGA niemieckiej firmy Martin. Wyróżnia nas to że jesteśmy bezpośrednim importerem części Chin co pozwala nam na naprawy w bardzo konkurencyjnych cenach.

Naprawa elektroniki przemysłowej

Ze względu na doświadczenie i wyspecjalizowaną kadrę zajmujemy się naprawą elektroniki przemysłowej i medycznej. Jest to dziedzina bardzo specyficzna i wymagająca bardzo dużej wiedzy jak i dostępu do części ciężkich do zdobycia na rynku.

Tanie i profesjonalne naprawy sprzętu elektronicznego

Naprawa laptopów we Wrocławiu

Zapraszamy do kontaktu