W naszej firmie każdy klient otrzymuje paragon lub fakturę VAT, co jest podstawą gwarancji. Zajmujemy się się złożoną i kompleksową naprawą poszczególnych modułów, niestety w większości przypadków, aby podać klientowi precyzyjnie cenę naprawy, konieczna jest naprawa danego urządzenia. Wprowadziliśmy sprawdzoną od wielu lat zasadę: naprawiamy sprzęt do kwot barierowych. Powyżej cen podanych w poniższym zestawieniu klient dostaje informację telefoniczną – jeżeli nie zgadza się na naprawę powyżej danej kwoty, sprzęt jest zwracany bezpłatnie. 

Cennik usług w Nano-Serwis

Wszystkie podane ceny są cenami brutto.

N

Naprawa monitorów LCD do 19 cali 246 zł, powyżej 19 cali do 22 cali 310 zł, powyżej 22 cali 369 zł

N

Naprawa monitorów dla przemysłu 615 zł

N

Naprawa zasilaczy do laptopów, monitorów oraz kas fiskalnych 123 zł

N

Naprawa zasilaczy serwerowych 615 zł

N

Naprawa zasilaczy dla medycyny oraz przemysłu 1230 zł

N

Naprawa innych niesklasyfikowane zasilaczy oraz przetwornic 246 zł

N

Naprawa zasilaczy awaryjnych UPS

  • o mocy do 0,7 kVA od kwoty 123 zł
  • o mocy do 1,5 kVA od kwoty 369 zł
  • o mocy do 2,5 kVA od kwoty 615 zł
  • o mocy do 3,5 kVA od kwoty 861 zł – większe moce cena po oględzinach
  • w zasilaczach awaryjnych UPS dokonujemy wymiany akumulatorów wraz z usługą kalibracji w ryczałtowej kwocie do 0,7 kVA 61,50 zł, do 1,5 kVA 123 zł, do 3 kVA 185 zł. Powyżej – cena do uzgodnienia + ceny akumulatorów.

Usterki sprzętu zdarzają się zawsze. Jak wiemy od naszych Klientów, wiele serwisów, otrzymując sprzęt do naprawy, ogranicza się do stwierdzenia: “Uszkodzona płyta główna”, “Zepsuty zasilacz”, “Awaria zasilania” i wskazuje konieczność wymiany na nowe. Nano-Serwis zajmuje się kompleksową naprawą poszczególnych modułów – złożoność napraw ma wpływ na ostateczne ukształowanie się ceny usługi. W większości przypadków nie jest możliwe precyzyjne wskazanie kosztów naprawy, jednak Klienci chcą znać przynajmniej szacunkowe koszty.

Określenie kosztów naprawy często możliwe jest po diagnostyce urządzenia – a niekiedy dopiero po usunięciu awarii czy dokonaniu niezbędnych wymian. Dlatego szacunkowa cena podana przy wstępnym kontakcie z Klientem może różnić się od ostatecznego kosztu.

Aby uniknąć nieporozumień wprowadziliśmy sprawdzoną od lat zasadę kwot barierowych. Oddając urządzenie do naprawy Klient zgadza się na wykonanie naprawy do kwoty barierowej. Jeśli koszty naprawy przekraczają podaną wartość, kontaktujemy się z Klientem w sprawie akceptacji wyceny końcowej kwoty naprawy.

Przykład:

Oddając laptopa do naszego serwisu, Klient zgadza się na naprawę do kwoty barierowej 492 zł brutto. „Do kwoty” – oznacza, że naprawa może kosztować przykładowo: 50,150 lub 350 zł, lecz maksymalnie klient może zapłacić 492 zł brutto.

W przypadku braku możliwości naprawy z przyczyn niezależnych od serwisu lub braku zgody Klienta na naprawę powyżej kwoty barierowej, oddajemy sprzęt, informując dokładnie o jego stanie. Wówczas Klient jest zobowiązany jedynie do pokrycia kosztów przeprowadzonej diagnostyki – w zależności od typu urządzenia od 50 do 150 zł.

Nie zawsze kwota barierowa jest przekroczona. Wiele napraw jest możliwych poniżej tej kwoty. Jednak zastosowanie kwot barierowych pozwala serwisantowi na płynną pracę – naprawy, wymiany podzespołów – do podanej kwoty, bez ciągłego informowania Klienta o postępach prac. Ma to znaczący wpływ na jakość i czas pracy. Klient z kolei wie, jakiej maksymalnej kwoty może się spodziewać – w razie konieczności poniesienia wyższych kosztów, ma możliwość je zaakceptować lub odmówić.

Przykładowe ceny za naprawę laptopów

Wymiana wtyku zasilania od 150 zł,

Naprawa invertera od 100 zł,

Naprawa zasilania od 150 zł,

Reballing układów Bga od 150 zł,

Wymiana układów Bga od 150 zł,

Wymiana napędów DVD od 160 zł,

Wymiana matrycy od 250 zł,

Naprawa matrycy LCD (nie dotyczy uszkodzeń mechanicznych) od 150 zł.

Naprawa laptopów we Wrocławiu

Zapraszamy do kontaktu