Profesjonalna i kompleksowa naprawa projektorów multimedialnych

Od czterech lat zajmujemy się naprawą projektorów i rzutników multimedialnych LCD jak i DLP. Naprawiamy wszystkiego rodzaju usterki. Jesteśmy bezpośrednim importerem części do rzutników i projektorów prosto z Chin.

N

Wymiana pamięci,

N

Wymiana układów BGA,

N

Naprawa sekcji zasilania,

N

Wymiana złączek,

N

Wymiana układów chłodzenia,

N

Programowanie układów BIOS,

N

Naprawa połączeń obwodów drukowanych,

N

Naprawa uszkodzeń mechanicznych (połączenia przerwanych ścieżek, uzupełnianie elementów DRC).

projektor
projektor

Poszukujesz do swojego projektora lub rzutnika lampy lub koła kolorów w rozsądnej cenie? Serdecznie zapraszamy. Mamy dostęp do prawie wszystkich wyżej wymienionych części.

Serwis projektorów we Wrocławiu

Jesteśmy serwisem z bardzo dużym doświadczeniem i bardzo dobrze wyszkoloną kadrą. Do naprawy projektorów i rzutników multimedialnych używamy maszyn BGA niemieckiej firmy Martin. Każdy reballing lub wymiana układu BGA jest zakończona endoskopową inspekcją BGA w celu wykluczenia błędu lutowania układów. W nano-serwis naprawiamy nie tylko projektory, czynnie realizujemy naprawy płyt głównych, laptopów, komputerów stacjonarnych czy telewizorów i zasilaczy UPS.

W ostatnim czasie w nano-serwis zauważyliśmy, że w rzutnikach i projektorach multimedialnych z technologią wyświetlania w technologii DLP wzrosła awaryjność. Bardzo często zdarza się, że trafiają do nas urządzenia, w których uszkodzeniu ulega procesor (moduł) DLP. Objawy są bardzo oczywiste – na ekranie pojawiają się martwe piksele. Z czasem jest ich coraz więcej. Bardzo często klienci twierdzą że mają tzw. „śnieg na ekranie”. Jeżeli macie państwo takie objawy mamy dostęp do wszystkich rodzajów procesorów DLP. Importujemy je bezpośredni z Chin.
Należy także pamiętać, że raz na dwanaście miesięcy (przy dużej eksploatacji nawet raz na sześć miesięcy) trzeba zadbać o swój projektor i poddać go czynności konserwacji by projektor się nie przegrzewał i nie uległ uszkodzeniu.
 
Serdecznie zapraszamy do wykonania takiej usługi w naszym serwisie. Koszt to jedyne 99 zł netto.
 

Naprawa laptopów we Wrocławiu

Zapraszamy do kontaktu