Posiadamy bardzo duże doświadczenie w naprawie monitorów wszystkich marek. Serwisujemy monitory LCD jak i stare CRT. Do naprawy monitorów używamy maszyn BGA niemieckiej firmy Martin.

N

Wymiana kondensatorów,

N

Wymiana układów BGA,

N

Naprawa sekcji zasilania,

N

Naprawa połączeń obwodów drukowanych,

N

Wymiana złączek,

N

Programowanie układów BIOS,

N

Naprawa uszkodzeń mechanicznych,

N

Wymiana procesorów.

naprawa sprzętu elektronicznego
monitor

Wyróżnia nas to że jesteśmy bezpośrednim importerem części Chin co pozwala nam na naprawy w bardzo konkurencyjnych cenach. Każdy reballing lub wymiana układu BGA jest zakończona endoskopową inspekcją BGA w celu wykluczenia błędu lutowania układów.

Serwis i naprawa monitorów we Wrocławiu

OscyloskopNano-Serwis , jako Europejskie Centrum Serwisowe, które gwarantuje szybkie i rzetelne usługi serwisowe. Zajmujemy się serwisowaniem części i podzespołów komputerowych.

Naszą firmę cechuje bogate i długie doświadczenie. Oferujemy naprawę monitorów wszystkich marek. Zajmujemy się zarówno nowoczesnymi monitorami LCD, jak i CRT. Naprawa monitorów w Nano-Serwis odbywa się przy użyciu maszyn BGA niemieckiego producenta Martin.

W ramach serwisowania i naprawy monitorów, nasza oferta obejmuje:

 • Wymianę kondensatorów,
 • Wymianę układów BGA,
 • Naprawę sekcji zasilania,
 • Naprawę połączeń obwodów drukowanych,
 • Wymianę złączek,
 • Programowanie układów BIOS,
 • Naprawę uszkodzeń mechanicznych,
 • Wymianę procesorów.

Nasza działalność pozwala naprawić komputery stare i mocno zużyte. Zapewniamy okres gwarancyjny przy wymianie matryc na nowe lub używane. Okres gwarancyjny obejmuj wszystkie czynności, jakie wykonywane są w ramach naprawy monitorów.

Sprowadzanie monitorów i matryc

Oprócz czynności serwisowych i napraw, zajmujemy się naprawą monitorów oraz paneli dotykowych, które są stosowane w szeroko pojętym przemyśle i medycynie. Nano-Serwis rolę bezpośredniego importera matryc (w tym także matryc dotykowych) prosto z Chin. W zależności do potrzeb Klienta i wymagań danego miejsca, możemy w odpowiedni sposób dopasować matryce. Jesteśmy w stanie sprowadzić każdy rozmiar matryc o szerokim zastosowaniu.

Oferujemy profesjonalną naprawę i serwis monitorów przemysłowych, które stosowane są w specjalistycznych urządzeniach. Oferujemy czynności serwisowe i naprawcze w przypadku bankomatów, monitoringu, kas fiskalnych, posnetów, paneli operatorskich, ekranów medycznych oraz wszystkich innych wyświetlaczy obrazu.

Usługi serwisowe i naprawcze monitorów Wrocław

stanowisko napraw monitorów

Świadczymy pomoc w razie problemów i odpowiadamy na wszystkie pytani Klientów. Oferujemy fachowe doradztwo i pomoc w wyborze właściwego sprzętu i komponentów. Nasze usługi obejmują również profesjonalną naprawę laptopów, płyt głównych, zasilaczy UPS oraz projektorów multimedialnych. W Nano-Serwis naprawiamy także telewizory oraz różne urządzenia z zakresu elektroniki przemysłowej. Zajmujemy się również naprawą komputerów stacjonarnych.

Nasza oferta kierowana jest do klientów biznesowych. Przeprowadzamy czynności naprawcze dla serwisów, hurtowni, fabryk, instytucji państwowych oraz wielu innych przedsiębiorstw o różnej działalności. Nasza współpraca obejmuje firmy w Polsce oraz zza granicy. Dla stałych klientów zapewniamy atrakcyjne (hurtowe) ceny napraw. Dodatkowo, stała współpraca z nami pozwala na szybsze rozpoznanie usterki i wycenienie naprawy.

Gwarantujemy konkurencyjne ceny oraz najwyższą jakość świadczonych usług. Długie doświadczenie w branży pozwala nam przeprowadzać czynności serwisowe i naprawy w sposób rzetelny. Nasze umiejętności i wiedza przekładają się na zadowolenie Klientów.

Zapraszamy do szerszego zapoznania się z naszą ofertą.

 

Główne uszkodzenia monitorów LCD:

 1. wypalenie lamp fluorescencyjnych które po czasie nierówno świecą lub monitor przestaje działać całkowicie,
 2. uszkodzenie zasilaczy sieciowych,
 3. uszkodzenie elektroniki,
 4. uszkodzenie kabla sygnałowego,
 5. uszkodzenie przetwornika analogowo-cyfrowego,
 6. uszkodzenia inwerterów.

Naprawiamy monitory przemysłowe do:

 1. bankomatów,
 2. monitoringu,
 3. kas fiskalnych,
 4. posnetów,
 5. paneli operatorski,
 6. ekranów medycznych,
 7. oraz wszystkich innych nieopisanych wyświetlaczy obrazu.

Naprawa laptopów we Wrocławiu

Zapraszamy do kontaktu