Naprawimy każdy telewizor

W Nano-Seris jesteśmy otwarci na wszelkie naprawy, nie tylko laptopów czy komputerów stacjonarnych. Dzięki dużej wiedzy i doświadczeniu naprawiamy również wszystkie modele telewizorów LCD jak i Plazma. Jesteśmy serwisem z bardzo dużym doświadczeniem i bardzo dobrze wyszkoloną kadrą. Do naprawy telewizorów używamy maszyn BGA niemieckiej firmy Martin. Wyróżnia nas to że jesteśmy bezpośrednim importerem części Chin co pozwala nam na naprawy w bardzo konkurencyjnych cenach. Każdy reballing lub wymiana układu BGA jest zakończona endoskopową inspekcją BGA w celu wykluczenia błędu lutowania układów.

N

Naprawy zasilaczy oraz różnego rodzaju przetwornic,

N

Naprawa inwerterów lub wymiana w przypadku braku możliwości naprawy,

N

Wymiana przetworników cyfrowo/analogowych,

N

Wymiana procesorów, komponentów BGA,

N

Reballing oraz endoskopowa inspekcja komponentów BGA,

N

Regeneracje telewizorów medycznych oraz przemysłowych.

N

Programowanie procesorów oraz e-epromów,

N

Naprawy elektronik matryc lub wymiana w przypadku braku możliwości naprawy,

N

Przeglądy okresowe telewizorów medycznych oraz przemysłowych,

N

Naprawy wszelkiego rodzaju taśm, przewodów sygnałowych lub wymiany w przypadku braku możliwości naprawy,

N

Wymiany lamp w matrycach.

naprawa telewizora
telewizor
Posiadamy bezpośredni dostęp do matryc jak i modułów do różnego rodzaju telewizorów w konkurencyjnych cenach.

Najlepszy serwis telewizorów we Wrocławiu

Większość serwisów działających na Polskim rynku ogranicza się do stwierdzenia: „uszkodzona płyta główna, uszkodzona matryca monitora, uszkodzony zasilacz itd. konieczna wymiana na nowe”. Firma Nano Serwis zajmuje się złożonymi naprawami poszczególnych modułów, ze szczególnym naciskiem na lokalizację przyczyn powstawania usterek, a nie jedynie usuwanie ich skutków.
 
Ponadto zarówno w telewizorach LCD jak i Plazma stosowane są komponenty BGA wymagające specjalistycznego sprzętu. Jako nieliczni na rynku jesteśmy przygotowani na takie rozwiązania techniczne. Posiadamy maszyny do lutowania w technologii BGA niemieckiej firmy Martin, maszyny do reballingu oraz jako jedyny serwis w Polsce profesjonalny endoskop do diagnozy w postaci endoskopowej inspekcji połączeń lutowanych ukrytych pod obudowami komponentów BGA.
 

Naprawa laptopów we Wrocławiu

Zapraszamy do kontaktu