Od samego początku powstania naszej firmy zajmujemy się naprawą zasilaczy awaryjnych UPS wszystkich marek. Najczęstszą usterką która powstaje w UPS-ach to uszkodzenie akumulatorów.

N

Wymiana kondensatorów,

N

Wymiana układów BGA,

N

Wymiana złączek,

N

Naprawa sekcji zasilania,

N

Naprawa połączeń obwodów drukowanych,

N

Programowanie układów BIOS,

N

Naprawa uszkodzeń mechanicznych,

N

Wymiana procesorów,

N

Naprawa układów stabilizacji,

N

Naprawa przetwornic,

N

Przewijanie transformatorów oraz dławików.

Po ich wymianie każdy jeden zasilacz wraca z powrotem do życia. Trzeba pamiętać, że po wymianie ogniw w większości zasilaczy awaryjnych trzeba przeprogramować oprogramowanie by nowe ogniwa działały poprawnie. Ogniwa akumulatorowe, które posiadamy są wysokiej klasy i udzielamy na nie 6 miesięczne gwarancji.

 

Naprawa i serwis zasilaczy UPS

 

Od początków naszej działalności zajmujemy się profesjonalną naprawą zasilaczy UPS. Wykonujemy także szereg czynności serwisowych w tym zakresie. Nano-Serwis to firma z doświadczeniem. Działamy na rynku od blisko 15 lat, co wiąże się z bogatą wiedzą i umiejętnościami. Nasi Klienci mogą liczyć nie tylko na doświadczony personel, ale i bogate zaplecze serwisowe. Wszystkie powyższe zalety, jakie cechują naszą firmę, pozwalają na szybkie i dokładne rozpoznanie usterki, a co za tym idzie – jej rzetelną i skuteczną naprawę. Naprawę i serwis zasilaczy UPSoraz pozostałe czynności wykonujemy w oparciu o zdobywaną prze wiele lat wiedze, umiejętności i doświadczenie. Dysponujemy dokładnie przeszkoloną kadrą i zapleczem technicznym. Sprzęty jakie wykorzystujemy do przeprowadzania napraw i czynności serwisowych zasilaczy UPSi innych urządzeń, są bardzo nowoczesne. Dzięki nim, możemy dokonywać napraw na zasilaczach każdej marki.

Nasza oferta kierowana jest przede wszystkim dla klientów firmowych. Obsługujemy przedsiębiorstwa, które potrzebują pomocy w zakresie napraw elektroniki komputerowej. Wykonujemy zlecenia i podejmujemy stałą współpracę z fabrykami, hurtowniami, serwisami oraz instytucjami państwowymi. Nano-Serwis to firma, której usługi są wykonywane zarówno na terenie Polski, jak i u zagranicznych klientów.

Stała współpraca z naszą firmą zapewnia hurtowe ceny wszystkich napraw. Dodatkowo, w ramach stałej współpracy Klienci mogą liczyć na bezpośredni i szybki kanał komunikacji. To gwarantuje dokładne diagnozowanie usterki i naprawienie jej w krótkim terminie.

Serwis zasilaczy UPS

 

Naprawianiem podzespołów komputerowych zajmują się osoby pasjonujące się elektroniką. Czynności serwisowe wykonujemy z zastosowaniem nowoczesnego sprzętu. Serwis zasilaczy UPS oferuje usługi krótkoterminowe. W przypadku każdego sprzętu i naprawy, mogą Państwo liczy na kres gwarancyjny.

Nasza firma oferuje profesjonalną naprawę zasilaczy awaryjnych UPS każdej marki. Najczęściej, uszkodzenia tej części występują przez uszkodzenie akumulatorów. W Nano-Serwis oferta obejmuje takie czynności jak:

 • Wymiana kondensatorów,
 • Wymiana układów BGA,
 • Wymiana złączek,
 • Naprawa sekcji zasilania,
 • Naprawa połączeń obwodów drukowanych,
 • Programowanie układów BIOS,
 • Naprawa uszkodzeń mechanicznych,
 • Wymiana procesorów,
 • Naprawa układów stabilizacji
 • Naprawa przetwornic,
 • Przewijanie transformatorów oraz dławików.

Czynności naprawcze zasilaczy UPS

 

Nasz serwis działa od wielu lat, dzięki czemu mogą Państwo liczyć na długie doświadczenie i bardzo dobrze wyszkoloną kadrę. Naprawa zasilaczy UPS w Nano-Serwis odbywa się poprzez użycie maszyn BGA niemieckiej firmy Martin. Oprócz szeregu czynności serwisowych i naprawczych, zajmujemy się także sprowadzaniem części bezpośrednio z Chin. Dzięki temu, możemy naszym Klientom zaoferować konkurencyjne ceny. Przeprowadzamy endoskopową inspekcję BGA w przypadku każdego układu BGA lub reaballingu – to pozwala wykluczyć jakikolwiek błędy lutowania układów.

W Nano-Serwis zajmujemy się również profesjonalną naprawą i serwisem telewizorów, różnorodnych urządzeń z zakresu elektroniki przemysłowej oraz projektorów multimedialnych. Dodatkowo, oferujemy naprawę i serwis monitorów, komputerów stacjonarnych, płyt głównych i laptopów. Zapewniamy gwarancję na naprawy. W przypadku zasilaczy UPS, okres gwarancyjny wynosi 6 miesięcy.

Zapraszamy do szerszego zapoznania się z naszą ofertą.

 

Naprawa laptopów we Wrocławiu

Zapraszamy do kontaktu