Drukuj

Naprawa laptopów

Administrator. Posted in Usługi

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu naszych serwisantów, oraz profesjonalnego zaplecza do naprawy podzespołów elektronicznych jesteśmy wstanie przeprowadzać skomplikowane jak i proste naprawy płyt gł. w komputerach typu laptop. Ponadto wykonujemy usługi takie jak:

 • Wymiana matryc,
 • Wymiana układów BGA,
 • Inspekcja endoskopowa,
 • Naprawa podświetlań matryc,
 • Wymiana podzespołów bazowych takich jak: dyski twarde, pamięci, procesory oraz napędy CD,
 • Wymiana klawiatury,
 • Wymiana uszkodzonych gniazd,
 • Konserwacja,
 • Naprawa zasilaczy,
 • Instalacja oraz naprawa systemów operacyjnych,
 • Usuwanie wirusów,
 • Wykonywanie kopii zapasowych.
Drukuj

Naprawa tabletów

Super User. Posted in Usługi


Od dwóch lat zauważyliśmy w naszej firmie bardzo duży wzrost uszkodzeń tabletów. Można powiedzieć że robią się one coraz bardziej popularne i dlatego wychodząc naprzeciwko potrzebom klientów stoworzyliśmy stanowisko do naprawy konkretnie tego rodzaju sprzętu..
Drukuj

Naprawa kart graficznych

Super User. Posted in Usługi


Jesteśmy jedny z niewielu serwisów który naprawia karty graficzne do komputerów stacjinarnych. Ale od tego zaczynaliśmy siedem lat temu !!!!!. Mamy osobne stanowisko w firmie do tego typu napraw. Trafiają do nas uszkodzone karty graficzne z całej polski i nie tylko.
Drukuj

Naprawa monitorów

Super User. Posted in Usługi


Posiadamy bardzo duże doświadczenie w naprawie monitorów wszystkich marek. Serwisujemy monitory LCD jak i stare CRT. Do naprawy monitorów używamy maszyna BGA niemieckiej firmy Martin.
Drukuj

Naprawa telewizorów

Super User. Posted in Usługi


Naprawiamy wszystkie modele telewizorów LCD jak i Plazma. Jesteśmy serwisem z bardzo dużym doświadczeniem i bardzo dobrze wyszkoloną kadrą. Do naprawy telewizorów używamy maszyna BGA niemieckiej firmy Martin. Wyróżnia nas to że jesteśmy bezpośrednim importerem części Chin co pozwala nam na naprawy w bardzo konkurencyjnych cenach. Każdy reballing lub wymiana układu BGA jest zakończona endoskopową inspekcją BGA w celu wykluczenia błędu lutowania układów.
Drukuj

Naprawa konsol

Super User. Posted in Usługi


Twoja konsola przestała działać. Napęd CD przestał czytać płyt. Pojawił ci się YLOD lub RROD. Dobrze trafiłeś. Naprawaiamy konsole PS3 slim i fat, XBOX 360.
Jesteśmy serwisem z bardzo dużym doświadczenim i bardzo dobrze wyszkoloną kadrą.
Drukuj

Naprawa płyt głównych

Super User. Posted in Usługi


Niewiele serwisów zajmuję się naprawami płyt głównych do kompuerów stacjonarnych. My ze względu na zapotrzebowanie rynku nie zrezygnowaliśmy z tej usługi.. Posiadamy osobne stanowisko przeznaczone tylko do naprawy płyt głównych.
Drukuj

Naprawa zasilaczy UPS

Super User. Posted in Usługi


Od samego początku powstania naszej firmy zajmujemy się naprawą zasilaczy awaryjnych UPS wszystkich marek. Najczęstszą usterką która powstaje w UPS-ach to uszkodzenie akumulatorów.
Drukuj

Inne usługi

Super User. Posted in Usługi


Jeżeli posiadają państwo jakieś uszkodzone urządzenie elektroniczne z techniki komputerowej lub RTV serdecznie zapraszamy postaramy się pomóc. Nasz serwis to zespół ludzi z pasją do elektroniki z miłą chęcią podejmiemy każde wyzwanie.
Nano Serwis